Senua’s Saga: Hellblade 2 Ne Vakit Çıkış Yapacak? Yeni Ayrıntılar

 
İlk olarak 2019 yılında duyurulan Senua’s Saga: Hellblade 2, uzun vakittir oyuncular ve hayranlar tarafından beklenen bir oyun olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Lakin oyunun piyasaya sürülmesine daha çok var diyebiliriz.
 
Bu yılın başlarında Microsoft oyundan yeni imajları bizlere sundu ve 2024 yılında çıkacağını doğruladı. Lakin artık de 2024 yılında tam olarak hangi çeyrekte çıkış yapacağına dair bir göstergeye sahibiz.
 
Oyun ne vakit geliyor?
 
 
 
The Fourth Curtain isimli podcastin bir kısmında Xbox’ın içerik ve stüdyolardan sorumlu lideri Matt Booty, Xbox’ın her çeyrekte kıymetli bir yeni birinci taraf oyunu yayınlamaya devam edeceğini belirtti. Şirketin mevcut ve gelecekteki yayın programını gözden geçirdiğini ve artık sıranın Senua’s Saga: Hellblade 2, Orta: History Untold ve Towerborne üzere oyunlara geldiğini aktardı. Bu oyunların ise 2024’ün sonlarında piyasaya sürüleceğini söyledi.
 
Bu telaffuzların akabinde kestirimlere nazaran oyunlar 2024’ün ikinci yarısından sonra geleceği doğrulanmış oldu. Orta ve Towerborne oyunları Microsoft tarafından piyasaya sürülecek 2024’ün 1. ve 2. çeyreğindeki projeleri olacak. Şirket ayrıyeten Microsoft Flight Simulator 2024 ve Avowed’i de önümüzdeki yıl piyasaya sürecek. Münasebetiyle Hellblade 2’nin çıkış tarihini görmek de heyecan verici olacak.
 
Söz konusu podcast
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir